Home Malowanie ust • Pomadka, która nie zostawia śladów – Bourjois

Pomadka, która nie zostawia śladów – Bourjois

 - 

Matowe pomadki to hit sezonu ostatnich kilku miesięcy. W zapomnienie odchodzą tak modne niegdyś błyszczyki, perłowe lip glossy i szminki. Obecnie prym wiedzie mat i to nie byle jaki mat, lecz ten najwyższej klasy. Wyrazisty, jaskrawy, kryjący, a przede wszystkim – trwały.

Wiele firm ma w swoim asortymencie produkty, które aspirują do tytułu najlepszej matowej pomadki roku. Niestety, większość z nich nie spełnia podstawowych kryteriów. Szminka, która na ustach trzyma się tylko do pierwszego posiłku, nie jest niestety produktem godnym polecenia. Niekiedy warto zainwestować w produkt odrobinę droższy, z wyższej półki cenowej, lecz niezawodny.

pomadka Rouge Velvet BourjoisW sieci znajdziemy nieskończoną ilość porównań oraz plebiscytów na najbardziej wytrzymałą pomadkę ostatnich sezonów. Swoje miejsce w czołówce zajmuje także pomadka Bourjois Rouge Edition Velvet. Jej wygodny sposób aplikacji delikatnym pędzelkiem sprawia, że makijaż jest wykonany niezwykle starannie, a konsystencja samej pomadki pozwala na swobodne rozprowadzenie produktu na ustach. Bourjois Rouge Edition Velvet to bardzo mocna konkurencja dla innych kosmetyków. Różnorodna gama kolorystyczna jest sporą zaletą marki. A fakt, że nie pozostawia śladów na kołnierzykach i szklankach – wisienka na torcie.

Author:Dagmara