Home Manicure • Jak poprawić wygląd dłoni za sprawą lakierów do paznokci?

Jak poprawić wygląd dłoni za sprawą lakierów do paznokci?

 - 

Każdej kobiecie zależy na tym, żeby jej dłonie dobrze się prezentowały. Zdajemy sobie sprawę z tego, że to nasza wizytówka i że to właśnie na dłonie zwraca uwagę nasz rozmówca, kiedy podajemy mu rękę na przywitanie. Zadbane dłonie dobrze o nas świadczą i wystawiają nam najlepsze świadectwo. Warto więc postarać się o to, żeby wyglądały elegancko.

Lakiery do paznokci, czyli sposób na piękne dłonie

zadbane paznokcie - manicure francuskiCzym oprócz pielęgnacji i nawilżania możemy skutecznie poprawić wygląd naszych dłoni? Większość kobiet chyba zna ten sekret. Wystarczy lakier do paznokci w ładnym kolorze, żeby dłonie zupełnie zmieniły wygląd i lepiej się prezentowały. Pamiętajmy, że kolor paznokci powinien pasować do stroju i być dopasowany do okazji.

Do pracy lepiej używać lakierów w delikatniejszych kolorach: beżach, różach. Na wieczór możemy zaszaleć i sięgnąć po lakiery do paznokci w mocnych, zdecydowanych kolorach, a nawet wybrać te z błyszczącymi drobinkami. Pamiętajmy, że jeśli efekt ma być ładny, lakier do paznokci musi być dobrej jakości, nie może odpryskiwać, zostawiać mazi czy prześwitywać. Wybierajmy lakiery do paznokci, które dobrze się prezentują i łatwo rozprowadzają – nam będzie wygodniej, a nasze paznokcie będą się lepiej prezentować.

Author:Dagmara