Home Manicure • Lakiery do paznokci dla wielbicielek manikiuru hybrydowego

Lakiery do paznokci dla wielbicielek manikiuru hybrydowego

 - 

W ostatnim czasie wiele kobiet stało się zwolenniczkami manikiuru hybrydowego. Po nałożeniu specjalnego lakieru utwardzonego w lampie można się cieszyć perfekcyjnymi paznokciami przez około trzy tygodnie. Niestety okazuje się, że często takie założenie jest optymistyczne, ponieważ odrost nie pozawala na nie zmywanie lakieru przez około 20 dni, ponadto sam zabieg kosztuje kilkadziesiąt złotych. Alternatywą dla tego rozwiązania są kosmetyki Sally Hansen.

Lakiery Sally Hansen Miracle Gel

żelowy lakier sally hansenDzięki użyciu wspomnianych lakierów można mieć paznokcie, które wyglądają jak po nałożeniu hybrydy czyli o niezwykłym połysku, który powinien utrzymać się przez kilkanaście dni. Wydaje się, że lakiery żelowe Sally Hansen mają pewną przewagę nad manikiurem stworzonym u kosmetyczki – można kupić kilka kolorów za kwotę, która wystarczyłaby na jeden zabieg.

Warto wspomnieć, że wybór kolorów jest naprawdę spory, zatem zarówno miłośniczki intensywnych odcieni jak również kolorów nude z pewnością znajdą coś dla siebie. Wydaje się, że warto na własnej skórze przekonać się czy działanie lakierów Sally Hansen Miracle Gel spełni oczekiwania miłośniczki pięknego i trwałego manikiuru, być może okaże się, że taki żelowy lakier sprawdzi się lepiej od popularnej hybrydy.

Author:Dagmara