Home Manicure • Manicure hybrydowy Semilac- piękne i wytrzymałe paznokcie

Manicure hybrydowy Semilac- piękne i wytrzymałe paznokcie

 - 

Manicure hybrydowy to obecnie najbardziej pożądany trend zdobienia i wzmacniania płytki paznokciowej. Utwardzanie lakieru pod lampą UV lub LED gwarantuje brak nieestetycznych odprysków lakieru i uszkodzeń płytki paznokcia. Lakier utrzymuje się w doskonałym stanie do trzech tygodni, a po usunięciu manicure nie stwierdza się osłabienia paznokci. Hybrydy Semilac łączą w sobie właściwości lakieru do paznokci i żelu UV, co usprawnia i skraca czas wykonywania manicure. Nasycenie pięknymi pigmentami daje doskonały efekt kolorystyczny.

zestaw do paznokci hybrydowychPo spiłowaniu płytki blokiem polerskim nakłada się bazę, a następnie lakier, po czym utwardza się go pod lampą UV lub LED. Zabieg kończy się nałożeniem topu i ponownym utwardzeniem z użyciem lampy, oraz odtłuszczeniem paznokci.

Wszystkie akcesoria niezbędne do wstępnego opracowani płytki paznokcia, wykonania manicure hybrydowego oraz jego późniejszego usunięcia, posiada specjalny zestaw do manicure hybrydowego Semilac. W jego skład wchodzi lampa UV lub LED, baza, top, hybrydy Semilac, odtłuszczacz, zmywacz acetonowy, waciki bezpyłowe, blok polerski i pilniki. Z ich wykorzystaniem profesjonalny, niezwykle trwały i zjawiskowy manicure hybrydowy jest w zasięgu ręki do wykonania w domowy zaciszu.

Author:Dagmara