Home Bez kategorii • Manicure na ślub

Manicure na ślub

 - 

Stanięcie na ślubnym kobiercu to marzenie każdej kobiety. Panna młoda ma okazję zaprezentować się od jak najlepszej strony nie tylko dzięki widowiskowej sukni, odpowiedniej fryzurze, dobrze dobranym butom oraz pozostałym dodatkom, takim jak torebka czy bukiet kwiatów. Odpowiednia estetyka i pielęgnacja paznokci to bardzo ważny, a często pomijany aspekt pozwalający uzyskać olśniewający wygląd w dniu ślubu.

Ślubny manicure

kolory Semilac Special DayPiękny manicure jest detalem, który stanowi idealne dopełnienie każdej ślubnej stylizacji. Nie warto korzystać z odważnych kolorów i krzykliwych zdobień, ponieważ te zarezerwowane być powinny wyłącznie na wieczorne wyjścia. Najnowsze trendy nawiązują do klasycznej bieli oraz jasnych, pastelowych odcieni. Profesjonalny manicure ślubny wykonać można za pomocą lakieru hybrydowego Semilac Special Day, np. w kolorze róży.

Delikatne zdobienia

Lakier hybrydowy Semilac Special Day pozwala również wykonać wzory koronkowe, które przy okazji każdej ślubnej kreacji najlepiej prezentują się w kolorze złotym i srebrnym. Wykonany w ten sposób manicure bardzo dobrze komponuje się z odświętnym charakterem ślubnej stylizacji oraz idealnie podkreśla piękno wszystkich dodatków, a także samej sukni.

Author:Dagmara