Home Bez kategorii • Boyfriend jeans

Boyfriend jeans

 - 

Ostatnio bardzo modnym trendem są spodnie w kroju boyfriendów. Są to luźne, za duże spodnie, które wyglądają, jakbyśmy ukradły je swojemu facetowi z szafy. Osobiście najbardziej podobają mi się spodnie w kolorze błękitu, lekko sprane i podziurawione, stare w stylu vintage Levisy. Nie tak dawno marka Semilac wypuściła na rynek serię niebieskich lakierów. Znajdował się tam między innymi odcień Semilac 165 o świetnej nazwie Boyfriend jeans.

Niebieskości
Kolor jest bardzo nieoczywisty. Niby błękitny, ale nie czysty, jak błękit nieba. Niby niebieski, ale mocno rozbielony. Najlepiej po prostu opisać ten kolor, jako błękit zmieszany z domieszką szarości. Wygląda dokładnie tak, jak jeansy w moim ulubionym kolorze! Właśnie dzięki tej domieszce szarości, która fajnie przybrudziła kolor, lakier nadaje się nie tylko na wiosenno-letnie stylizacje manicure, ale również i na jesień/zimę.

Moja opinia
Lakier od pierwszego pomalowania stał się moim ulubionym. Kryje już przy pierwszej warstwie, ale ja dla pewności nakładam dwie. Kolor jest nieoczywisty. Idealnie będzie pasował do obszernych swetrów na jesień i zimę. A w lecie będzie się cudownie komponował z opalenizną i kolorową maxi dress.

Author:Dagmara