Home Manicure • Jak wzmocnić paznokcie?

Jak wzmocnić paznokcie?

 - 
zabieg odżywczy na paznokcie

Paznokcie są drobnym, ale zdecydowanie ważnym elementem wizerunku kobiety, nie tylko wówczas, gdy często eksponuje ona swoje dłonie, na przykład w pracy biurowej. Większość pań troszczy się więc o ich wygląd, ale nie na wiele się to zdaje, jeśli płytki są zniszczone lub osłabione. Co można wówczas zrobić?

Odżywcze zabiegi

Dobry salon kosmetyczny jest w stanie zaproponować różnego rodzaju zabiegi odżywcze, a także natychmiastowo utwardzające płytkę paznokcia. Na odżywienie i upiększenie płytki wpływa zwłaszcza manicure japoński, a jeśli chce się zadbać, by płytki nie łamały się, a efekt wzmocnienia był widoczny od razu, można zdecydować się na nowoczesny zabieg, jakim jest System IBX. Wady takich rozwiązań? Przede wszystkim dość wysoka cena, a przy tym konieczność częstego powtarzania zabiegów. Najlepsze efekty daje przeprowadzenie ich w serii. Kiedy nie można sobie na to pozwolić, rozsądnie będzie postawić na dobrą odżywkę.

W lakierze czy olejku?

Na rynku nie brakuje odżywek do paznokci mających formę lakieru, jednak problemem w ich przypadku jest to, że trzeba je co jakiś czas zmywać, a, jak wiadomo, zmywacz nie wpływa na paznokcie dodatnio. Z tego powodu coraz bardziej doceniane są produkty Regenerum do paznokci. Serum ma formę olejku, w dodatku w tubce zakończonej pędzelkiem, co jest ewenementem. Regenerum można przy tym nakładać nie tylko na same płytki, ale też naskórek wokół nich, dla odżywienia i uniknięcia ich zadzierania się. Nowoczesną formułą wyróżniają się też inne kosmetyki Regenerum.

Author:Dagmara