Home Manicure • Manicure hybrydowy – w domu czy w salonie?

Manicure hybrydowy – w domu czy w salonie?

 - 
hybrydy w różowym kolorze

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, jaka jest obecnie najmodniejsza stylizacja paznokci. Kobiety wprost oszalały na punkcie manicure hybrydowego i duża część z nich nie wyobraża sobie bez niego życia. Wiele też decyduje się wykonywać manicure hybrydowy w domu. Czy jest to dobre rozwiązanie?

Znaczne oszczędności

Zakup zestawu do takiej stylizacji przeznaczonego do użytku domowego nie jest kosztowny, zaś wizyty w salonie mogą mieć różne ceny. Możliwość znacznego zaoszczędzenia jest na pewno najważniejszym powodem, dla którego kobiety decydują się same wykonywać sobie czy nawet znajomym paznokcie hybrydowe. Poza tym pozwala im to też zaoszczędzić czas. Nie muszą umawiać się na wizyty ani tracić czasu na dojazdy czy czekanie w kolejce. Co więcej, można robić paznokcie kiedy się chce, również wtedy, gdy obecny manicure się znudzi, ale wygląda jeszcze dobrze, podczas gdy w salonie szkoda byłoby na to pieniędzy.

Czy to jest trudne?

Z powodzeniem z wykonaniem takiego manicure poradzą sobie wszystkie kobiety, które potrafią równo pomalować paznokcie zwykłym lakierem. Wcale nie jest to bowiem bardziej skomplikowane. Różnica polega jedynie na tym, że nakłada się kilka różnych preparatów i utwardza je lampą UV. Co ciekawe, lakiery hybrydowe są coraz bardziej zaawansowane, dzięki czemu nie tylko odznaczają się świetną trwałością i ciekawymi kolorami, ale też łatwiej się je nakłada. Znaleźć można na przykład hybrydy samopoziomujące, których nakładanie jest jeszcze łatwiejsze niż w przypadku zwykłych lakierów.

Author:Dagmara