Home Manicure • Sposób na ładne i zadbane paznokcie

Sposób na ładne i zadbane paznokcie

 - 
ciekawe wzory paznokci

Paznokcie są ozdobą kobiecych dłoni, ale jeśli nie są one zadbane i schludne, wtedy wywołują uczucie wstydu. Niestety obowiązki domowe czy zawodowe, nie zawsze sprzyjają dbaniu o ich ładny wygląd. Nic więc dziwnego, że obecnie coraz więcej kobiet korzysta z usługi przedłużania paznokci za pomocą specjalnych form i szablonów.

Przedłużanie paznokci żelem

Najpopularniejszą formą przedłużania paznokci, jest przedłużanie ich za pomocą specjalnych szablonów i żelu. To szybki i prosty sposób na poprawienie wyglądu dłoni a także na oszczędność czasu przy codziennych zabiegach kosmetycznych. W każdym studiu kosmetycznym można z takiej usługi skorzystać. Formy do przedłużania paznokci są na tyle uniwersalne, że można za ich pomocą wykreować dowolną długość płytki paznokcia. Formy do paznokci są wykonane z trwałego tworzywa, które jest elastyczne i łatwo dopasowuje się do kształtu i wielkości palca. Dzięki takim formom, ich przedłużanie jest bezproblemowe.

Efektowne wykończenie paznokci

Szablony do paznokci, umożliwiają wybór odpowiedniej długości i kształtu paznokcia. Wystarczy taki szablon założyć na palec i wybrać odpowiednią długość za pomocą specjalnych linii narysowanych na szablonie. Potem pozostaje już tylko nałożyć żel i potrzymać dłonie w specjalnej lampie UV. Na koniec zaś przychodzi czas na dekorację i zdobienia. Żel do przedłużania na szablonie jest bezbarwny. Można na niego nałożyć lakier o dowolnym kolorze, można też przyozdobić go cyrkoniami, brokatem, specjalnymi naklejkami czy innymi dekoracjami. Dzięki temu ręce będą się prezentować bardzo elegancko i efektownie.

Przedłużanie paznokci z pomocą szablonów nic nie boli. Cały zabieg trwa kilkadziesiąt minut, łącznie z nakładaniem koloru i zdobieniem. Nic więc dziwnego, że usługa przedłużania płytki paznokcia jest tak popularna. Koszt usługi również nie należy do wysokich, zwykle wynosi od 50-100zł. Przedłużanie paznokci ma wiele zalet, przede wszystkim można w ten sposób zyskać ładne i zadbane dłonie, które będą zawsze dobrze się prezentować.

Author:Dagmara