Home Makijaż • Do czego służą pędzle Jessup?

Do czego służą pędzle Jessup?

 - 
Do czego służą pędzle Jessup

Pędzle Jessup  sprzedawane są przede wszystkim jako zestawy pędzli do makijażu. W asortymencie marki dostępne są zestawy pędzli do wykonywania całego makijażu, jak i poszczególnych jego elementów np. do makijażu oczu, twarzy czy do konturowania. W ten sposób każdy może wybrać zestaw pędzli dopasowany do indywidualnych potrzeb. Marka Jessup oferuje w swoim asortymencie ogromną ilość zestawów pędzli do makijażu, dzięki czemu każdy może znaleźć swojego ulubieńca.

Jessup pędzle z serii Rose Gold

Wśród zestawów pędzli Jessup dostępna jest seria Rose Gold. Pędzle do makijażu z tej serii wyróżniają się estetyczną, aluminiową skuwką dostępną w kolorze różowego złota, co dodaje im eleganckiego wyglądu. Zestawy z serii Rose Gold zawierają pędzle  wyposażone w białe oraz czarne, lakierowane trzonki wytwarzane z trwałego drewna. Niezwykła troska o szczegóły, estetyczny wygląd, miękkie włosie oraz praktyczne zastosowanie powodują, że zestawy zostały świetnie przyjęte zarówno przez amatorki, jak i profesjonalistki.

pędzle jessup

Jessup pędzle z serii Coffee Gold

Pędzle do makijażu z serii Coffee Gold mają charakterystyczny wygląd, który różni się w porównaniu do innych pędzli do makijażu tej marki. Mają trzonki wytwarzane z trwałego i lśniącego tworzywa akrylowego. Posiadają białe włosie – syntetyczne i naturalne, a także charakterystyczne złote skuwki. W zestawach pędzli tej serii znajduje się mniej modeli, natomiast dostępne pędzle do makijażu są bardzo funkcjonalne i można je stosować na wiele sposobów, dostosowując do konkretnych potrzeb. Ich minimalistyczny wygląd, wielofunkcyjność i elegancja i powodują, że są świetnym wyborem dla kobiet wybierających połączenie jakości i luksusu. Poza swoją funkcjonalnością pędzle do makijażu z serii Coffee Gold stanowią wyjątkową ozdobę każdej kobiecej toaletki.

 

Author:Dagmara