Home Manicure • Jak wybrać odpowiedni zestaw do hybryd?

Jak wybrać odpowiedni zestaw do hybryd?

 - 
paznokcie hybrydowe

Manicure hybrydowy to jedna z najpopularniejszych metod stylizacji paznokci. Piękne, lśniące paznokcie nawet przez 3 tygodnie – nic dziwnego że popularna hybryda jest ulubionym zabiegiem wielu pań. Mimo że salony kosmetyczne wciąż mają duże grono klientek, są też panie które  wykonują ten manicure same w domu. Samodzielne malowanie paznokci to nic trudnego, wystarczy tylko wyposażyć domowy salon kosmetyczny w niezbędne produkty.

Co kupić do domowego kącika do manicure?

Domowy kącik do manicure może być równie przyjemnym miejscem co salon kosmetyczny. Powinna królować w nim lampa. Do domowego użytku najlepsza będzie zabudowana lampa o mocy 36W. Niewielkie mostki mają też małą moc, więc lakier trzeba utwardzać dłużej. Kolejne niezbędne do wykonywania hybryd produkty to baza i top. Baza to pierwsza warstwa, którą należy nałożyć i utwardzić przed malowaniem paznokci lakierem. Z kolei top nakłada się na nałożony i utwardzony lakier. Do wykonania manicure potrzebne są również dodatkowe akcesoria, jak pilniczki i bloczek polerski, waciki bezpyłowe oraz aceton do zmywania. Dla osoby, która zaczyna przygodę z hybrydą, może to być duży wydatek. Dlatego dobrym rozwiązaniem będzie zestaw do hybryd, który  zawiera wszystkie niezbędne produkty w jednym pudełku.

Jaki zestaw do paznokci będzie najlepszy?

Zestaw do paznokci tego typu to dużo lepsze i tańsze rozwiązanie, niż kupowanie wielu produktów jednocześnie. Na rynku można znaleźć zarówno zestawy podstawowe, jak i składające się z wielu elementów. Który wybrać? Tańszy zestaw do hybryd będzie zawierał top i  bazę o małej pojemności. W takich zestawach często umieszczane są lampy – mostki  o małej mocy. Dlatego warto zdecydować się na bardziej rozbudowany zestaw, z zabudowaną lampą i kilkoma lakierami. Warto też  zwrócić uwagę na taki, w którym znajdą się dodatkowe akcesoria: patyczki, waciki bezpyłowe,  pilnik i blok polerski.

I wreszcie – zestaw zestawowi nierówny.  W tej samej cenie można znaleźć zestaw z mniejszą ilością elementów, ale mocną lampą i większą pojemnością topu, i zestaw z wieloma elementami jak brokat czy cyrkonie, ale ze słabą lampą. Przed zakupem warto więc zwrócić uwagę nie tylko na ilość elementów, ale na ich jakość i pojemność.

Author:Dagmara