Home Manicure • Lakier hybrydowy – rewolucja w branży kosmetycznej

Lakier hybrydowy – rewolucja w branży kosmetycznej

 - 
zestaw hybrydy semilac

Chyba każda kobieta marzy o zadbanych dłoniach i pięknie pomalowanych paznokciach. Co jednak jeśli żaden lakier tradycyjny nie jest w stanie utrzymać się na naszej płytce dłużej niż kilka dni, a każde mycie naczyń kończy się  jego odpryskiwaniem? Z pomocą przychodzi tutaj lakier hybrydowy, którego formulacja zawładnęła sercami kobiet kilka lat temu. Semilac to jedna z pierwszych marek, które zaczęły produkować lakier będący połączeniem tradycyjnych malowideł do paznokci i żelowych rozwiązań.

Cechy charakterystyczne lakierów hybrydowych

Kobiety pytane o najważniejsze cechy lakieru do paznokci wymieniają dwie: kolor i trwałość. O ile w dzisiejszych czasach na rynku znaleźć można produkty do malowania paznokci w praktycznie każdym kolorze, o tyle z ich trwałością bywa różnie. Lakiery hybrydowe są nieco mniej trwałym rozwiązaniem niż żele, jednak raz pomalowane dłonie, potrafią się prezentować dobrze nawet do miesiąca.

Co powinien zawierać Semilac zestaw do robienia hybryd?

Swoja przygodę z malowaniem paznokci należy rozpocząć od zakupu dobrego sprzętu, może być to zestaw do hybryd Semilac. Każdy taki komplet powinien składać się z lampy LED lub UV, bloczków polerskich, cleanera, acetonu, bazy, top coatu oraz lakierów. Dobrze kiedy zestaw Semilac zawierać będzie również waciki bezpyłowe. Kiedy już ktoś nauczy się podstaw wykonywania manicure hybrydowego, może pójść o krok dalej i zacząć wykonywać wyjątkowe zdobienia – rysując malunki cienkim pędzelkiem czy zdobiąc paznokcie brokatowym pyłkiem.

Author:Dagmara